O nas

Salon mody ADAM to firma z długoletnią tradycją, najstarsi mieszkańcy Olsztyna pamiętają początki jej działalności, które sięgają lat 70-tych. Wówczas oferta sklepu skierowana była wyłącznie do panów.

Lata 90-te to okres przemian, które dotyczyły również naszej firmy. Dobrze kojarząca się nazwa sklepu pozostała ta sama, natomiast asortyment poszerzony został o odzież damską, która stanowi dziś znaczną część oferty, a sam sklep przeszedł gruntowny remont. Nasze starania skupiły się na rozwoju firmy i dostosowaniu jej do nowych warunków.

Utrzymanie się na trudnym, wymagającym rynku przez wiele lat upatrujemy za swój niemały sukces, a świadczy o tym fakt, iż mamy wielu stałych klientów i wciąż odwiedzają nas nowi.

Ogromną wagę przywiązujemy do współpracy z najlepszymi producentami odzieży, a szczególnie cenimy sobie polskie marki takie jak: WARMIA, VISTULA, WÓLCZANKA, INTERMODA, MODA WROCŁAW, OLIMPIA, MILANÓWEK, CORA-GARWOLIN i wiele innych. Kolekcje dobierane są starannie, tutaj najbardziej istotne jest poznanie gustów i potrzeb naszych klientów oraz wyczucie mody.

Klienci salonu mody ADAM mogą liczyć na sprawną i rzeczową obsługę, personel sklepu doskonale orientuje się w oczekiwaniach klientów i wychodzi im naprzeciw.

Zachęcamy do odwiedzenia nas i zapoznania się z naszą ofertą!